Rodinný dům 3+1 se zahradou a garáží, 680 m2, Tuhaň

Tuhaň | 103 m²

ID 000700
Kontakt
6 600 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům 3+1 se skladovou půdou, zahradou, garáží, přístavky a přístřeškem v Tuhani – Červená Píska, i s projektem na rozšíření na 4+1 a cen. nabídkou na rekci podkroví se 2 pokoji, koupelnou, chodbou a se schody na 650000 Kč.
Dům je napojen na el. 220V a 380V (el. hodiny na fasádě ve dvoře), plyn (HUP na fasádě do ulice), vodovod a tlak. kanalizaci (šachta na dvoře s novou dlažbou), internet a TV od O2. Vodou z kopané studny hl. 5 m se zalévá. Celk. plocha parcel je 680 m2. Dům je v nezáplav. oblasti a nikdy nebyl zaplaven. Dle znalec. posudku z r. 2013 je dům z r. 1920. K domu byla 1982-1983 přistavěna kuchyně a zádveří. Dům byl postupně renovován, naposledy po r. 2018. Byly rozvedeny nové elektroinstalace se zásuvkami a vypínači a rozvaděčem s hl. jističem 25A v el. skříni ve fasádě do dvora, i do přístavků, kde je čerpadlo. Ohřev vody a ústř. vytápění zajišťuje průtok. plyn. kotel Baxi 25kW s prostor. termostatem s ekviterm. čidlem (dle počasí) a s rozvody do všech pokojů k desk. radiátorům. Vedle vyvložk. komínu v obýv. pokoji je příprava se zaslepenými vývody pro kamna s výměníkem. Obvod. k-ce domu jsou ze smíšeného zdiva tl. 60 a 45 cm. Celý dům byl odkopaný do hl. 1 m, na dno vložena geotextilie, na zdi nopová folie a drenáž. zásyp štěrkem a dren. trubkou. Vchod. dveře i okna jsou plastová zn. Geus, zvenku v odstínu zlatý dub, uvnitř bílé, s vnitř. roletami, sítěmi proti hmyzu a s parapety s obkladem. Střeš. krytina je nová z bet. tašek zn. Bramac, s vyztuženými krokvemi. Nad garáží jsou 3 krokve nové. Stropy v obýv. pokoji tvoří dř. trámy s rákos. podbitím s SDK podhledem. V kuchyni a v ložnici jsou hurdisky, jinde cihel. klenby s SDK podhledy. Cihelné jsou i schody do sklepa. V kuchyni je nová kuch. linka Möbelix v odstínu dub sonomo a šedý beton s mikrovln. troubu, el. troubou a varnou deskou vše zn. Beko, s digestoří Gorenje a myčkou Candy. Lednice LG nezůstane. V koupelně je nová vana zn. Cersanit, umyvadlo se skříňkou a zrcadlem, WC, otop. žebřík napojený na topný systém a přípojky pro pračku (pračka nezůstane). Na stropě je SDK podhled, na stěnách obklad a na podlaze dlažba. V chodbě a v kuchyni je vinyl. V pokojích je beton, nivel. stěrka, mirelon, plov. podlaha. Pozemek je udržovaný a nově oplocený, do ulice beton. dílci. V oplocení do ulice jsou nová vrata na dálk. ovládání. Od vrat až pod přístřešek je štěrkem a asfalt. drtí zpevněná plocha. Sklop. vrata Hörmann do garáže jsou na el. pohon. Na pozemku lze parkovat 4 auta. Na zahradě je zapuštěný bazén Marimex Ø 3 m a hl. 1 m se šachtou na filtraci. Volně stojící nábytek nezůstane, pouze skříňka pod kotlem.
V obci je MŠ, OÚ, restaurace, fotbal. hřiště, hasičská zbrojnice, dětské hřiště, cyklo a naučná stezka. ZŠ v Záboří. Dětský a obvodní lékař Na Štěpáně. Veškerá vybavenost v Neratovicích 8,8 km nebo Mělníku 10 km. Spojení busem 2-3x denně, zastávka 100m od domu. V případě zájmu volejte makléře.

KategorieRodinné domy
LokalitaTuhaň
OkresMělník
Velikost3 pokoje
Plocha užitná103 m²
Plocha podlahová80 m²
Plocha pozemku680 m²
Plocha zastavěná94 m²
Plocha zahrady586 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.E - Nehospodárná
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Tuhaň
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře