Finanční servis

Komplexní finanční servis pro koupi nemovitosti – Váš partner na cestě k vysněnému domovu od začátku až do konce

Nabízíme pro kupujícího (nabyvatele) kompletní finanční servis, který zahrnuje nejen vyřízení hypotéky (úvěru), ale také pojištění. Naše služby jsou u zkušeného finančního poradce, pana Romana Burdy, pro kupujícího (nabyvatele) zcela zdarma.

Pomoc se zajištěním financování

Pan Roman Burda, náš odborný finanční poradce, pečlivě vyhodnotí nejoptimálnější a nejbezpečnější varianty financování pro každého klienta. Kromě vyřízení hypotéky zajistí i potřebné životní pojištění a pojištění nemovitosti (domácnosti), čímž garantuje komplexní ochranu a klid na duši našich klientů.

Refinancování a oddlužení nemovitostí

Náš finanční poradce má také zkušenosti s refinancováním stávajících hypoték. Pokud se klient ocitne v situaci, kdy jeho nemovitost je zadlužená, umíme nemovitost efektivně oddlužit nebo rychle vykoupit. Tímto způsobem pomáháme klientům zvládnout finanční problémy a zajišťujeme, že mohou své bydlení využívat bez zbytečných starostí.

Spolupráce s ověřenými bankami

Spolupracujeme se všemi velkými, na finančním trhu již ověřenými bankami, abychom zajistili nejlepší možné podmínky pro naše klienty. Našimi strategickými partnery na financování jsou a do budoucna zůstávají Komerční banka a.s. a Česká spořitelna a.s. Díky těmto pevným partnerstvím můžeme nabídnout široké spektrum finančních produktů a služeb, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů.

Proč Využít Naše Služby?

  • Zkušenosti a odbornost: Naši poradci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti financí a nemovitostí.
  • Individuální přístup: Každého klienta vnímáme jako jedinečného a poskytujeme mu služby šité na míru jeho potřebám.
  • Komplexní servis: Postaráme se o vše od hypotéky po pojištění, a to bez jakýchkoliv skrytých poplatků.
  • Spolehlivost a důvěra: Spolupracujeme jen s ověřenými bankami a institucemi, což zaručuje maximální bezpečnost a výhodnost pro naše klienty.

Věříme, že s naším finančním servisem bude cesta k vašemu vysněnému domovu nejen snadná, ale také finančně výhodná a bezpečná. Kontaktujte nás ještě dnes a nechte se přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Ing. Arch. Petr Burda
Ing. Arch. Petr Burda
Na Výsluní 1308
277 11
Neratovice