Chata 2+kk se zahradou, 2607 m2, Vraňany – Mlčechvosty

Vraňany - Mlčechvosty | 86 m²

ID 000887
Kontakt
4 290 000 Kč
Včetně provize RK, Zálohy: el. 3800 Kč/měs., net 250 Kč/měs., odvoz odpadu 600 Kč / rok

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji částečně podsklepenou chatu s podkrovím, dispozice 2+kk, se sklepem, s dílnou a se zahradou o celkové výměře parcel 2607 m2 v obci Vraňany – Mlčechvosty.
Dům má číslo evidenční a je možné po projednání s úřadem nahlásit zde trvalý pobyt. Užitná plocha chaty vč. sklepa je 75,6 m2, obytná plocha je 55,6 m2, užitná plocha samostatně stojící dílny je 10,2 m2. Zastavěná plocha chaty je 35 m2 a zastavěná plocha dílny je 15 m2.
Dle územně plánovací informace o podmínkách využívání území ze dne 28.03.2023 je možné zastavit parcelu max. do 30%, a to pouze stavbou pro rodinnou rekreaci s jedním nadzemním podlažím + podkroví a její doprovodnou stavbou pro rodinnou rekreaci, jako např. dětské hřiště, hřiště na volejbal, rekreační tenisový kurt.
V roce 2020 byl dům kompletně zrekonstruován, fasáda byla zateplena polystyrenem tl. 5 cm a byly rozvedeny nové elektroinstalace v mědi s novým rozvaděčem v zádveří. Elektroměr je umístěn ve sloupku oplocení. Do domu je přivedena elektřina 400V (3 fáze), se sazbou D2d nočního proudu 20h, internet od ForteNet a O2 TV. V přízemí je podlahové vytápění s el. rohožemi pod dlažbou v obývacím pokoji, kde je také připravený komín na kamna, která jsou připravena v dílně. V patře je vytápění zajištěno mobilním el. přímotopem a podlahu pokrývá plovoucí podlaha. Strop je betonový se sádrokartonovým podhledem v patře, všechna okna jsou dřevěná s dvojitým sklem a s venkovními roletami ovládanými ručně. Zdivo je kombinované z tvárnic a plných cihel tl. 30 cm. Střešní krytinu tvoří cementotřískové šablony, dřevěný krov je zateplen vatou, podhled v podkroví je celý tvořen sádrokartonem. Schody do patra jsou dřevěné schodnicové. Kuchyňská linka z r. 2020 je vybavena nerezovým dřezem, troubou, sporákem Candy v kombinaci s myčkou, digestoří Marco a lednicí Beko (lednice nezůstane). Pračka a sušička jsou umístěné ve sklepě, ale nezůstanou. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, skříňka se zrcadlem, sklopný přebalovací pult na stěně, WC a el. topný žebřík. Dům je odkanalizován do plastové jímky s čerpadlem o objemu 4 m3. Odpad z pračky a sušičky je také přečerpáván do jímky. Voda je odebírána novým čerpadlem z vlastní studny, která je hluboká cca 10 m s hladinou vody cca 1 m, vody byl vždy dostatek. Ohřev vody zajišťuje el. bojler, který je umístěný ve sklepě. Uvolnění domu bude možné nejdříve za 1 měsíc od doběhu peněz prodávajícím na účet, nebo dle dohody. Na pozemku oploceném pletivem je zděná dílna, kryté posezení s venkovní udírnou, pískoviště, oplocená zeleninová zahrada a rostou zde 3 ořechy, několik jabloní, švestky, třešeň a hruška.
V obci najdete obecní úřad, poštu, MŠ, ZŠ, hospodu, restauraci, dětské hřiště, vlakovou i autobusovou zastávku. Další vybavenost je v Ledčicích, kde je také HistoryPark Ledčice.
V případě zájmu o volejte makléře.

KategorieChata
LokalitaVraňany - Mlčechvosty
OkresMělník
Velikost2 pokoje
Plocha užitná86 m²
Plocha podlahová56 m²
Plocha pozemku2.607 m²
Plocha zastavěná50 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Vraňany - Mlčechvosty
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře